Bağış

1987 yılından beri siz değerli üyelerimizin maddi-manevi destekleri ile Ankara’da faaliyetlerini sürdürmekte olan   “Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfı’, kısıtlı kaynakları ile Ankara’da okuyan öğrencilerimize burs vermekte, Ankara’da Adıyaman ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışmakta ve siz değerli hemşehrilerimizin sorunları ile yakından ilgilenmektedir.


Sizlerin teveccühüne layık olaya çalışan yeni Yönetim Kurulu, “Sizin en hayırlınız, insanlara faydası dokunandır.” ve “Bir milletin efendisi ona hizmet edendir…” gibi prensipleri kendisine şiâr edinmiştir.


Hemşehrilerimiz arasında sosyal dayanışmayı sağlamak, yardımlaşmak, birbirine destek olmak, acı ve mutlu günleri paylaşmak, sevgi ve saygı tohumlarını atabilmek için azami gayret göstermekteyiz.
İnsanları vakfa iten sebeplerin başında insan fıtratında mevcut olan ölümsüzlük duygusu gelir. Hayatın bir gerçeği olarak insan doğar, büyür ve ölür. Ancak bazı insanlar vardır, doğar, büyür fakat ölmezler. Eserleriyle, hizmetleriyle gönüllerde yaşarlar.

Vakfımıza yapacağınız yardımlarınız ile oluşturulacak kaynaklar, hem Vakfımızı daha iyi bir noktaya getirecek, hem de Ankara Adıyaman Evi, Ankara Adıyaman Öğrenci Yurdu, Vakfa gelir sağlayıcı projelerimizi hayata geçirmede yardımcı olacak ve sizleri eserlerinizle gönüllerde yaşatacaktır.
Ülkemizin ve Adıyaman’ımızın geleceğini temsil eden genç neslin desteklenmesi gerektiğine olan inancımızla yeni eğitim öğretim dönemi yaklaşırken 8 ay boyunca, ihtiyaç sahibi Üniversite öğrencilerimize ayda 100 TL burs vermek istiyoruz. Bu amacı gerçekleştirebilmek için siz değerli hemşehrilerimizin desteklerini bekliyoruz.
Yapacağınız yardımlarınız ile Vakfımızın geleceğine önemli katkıda bulunacağınızdan ve  en güzel dayanışma örneğini sergileyeceğinizden, insanların gönül zenginliğine ulaşmasına yardımcı olacağınızdan eminiz.

Bu duygu ve düşüncelerle maddi ve manevi desteklerinizi bekler, en derin saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Öğrencilerimizin eğitimine destek olmak için vakıf hesap numaramıza havale/eft yapabilirsiniz.

Banka Adı Şube Adı Banka Kodu Şube Kodu Hesap No IBAN
T.C. Ziraat Bankası (TL) Kızılay-Ankara 10 685 3902 4398 – 5003 TR90 0001 0006 8539 0243 9850 03

Tescil No 1670
Vergi Numarası Çankaya V.D. 0070006690